CANVA TEMPLATE 01

SIMPLE

Udělej dojem na první pohled – využij sílu vizuální komunikace pro přesné sdělení tvé zprávy. Toto kreativní řešení pomoci předdefinovaných šablon (nejen) pro instagram ti pomůže oslovit tvé cílové publikum  a zaujmout ho na první pohled.

ZAHRNUTO VE VAŠEM NÁKUPU
– 35 šablon instagram feed 
– 35 šablon instagram stories
– 20 šablon pinterest   
– odkaz do uzavřené FB skupiny 

NEJLEPŠÍ ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Chci mít jistotu, že jste spokojeni! Pokud budeš mít
jakýkoliv problém, ráda ti pomohu! Stačí
jen napsat a podíváme se na to společně. 

497 Kč

Kdybych se tě zeptala, co by ti ulehčilo tvůj život na sociálních sítích, jaká by byla tvá odpověď? Moje je “zjednodušení”. A vlastně se to netýká jen mého života online. Čím jsem starší (a moudřejší ), tím víc oceňuju co nesnadnější řešení.

A s tímhle vědomím i pracuju a vytvářím produkty, které pomůžou zjednodušit život i tobě. Sice ti neuvařím večeři, nebo nepohlídám při budování byznysu děti, zato ti pomůžu dát dokupy vizuální tvář tvého instagramu. Co si budeme nalhávat, jsme vizuální tvorové a první, co nás zaujme, je hezký obal. A ten pro tebe mám!

Šablony jsou plně editovatelné a je možnost je přizpůsobit vašemu brandu.

Nejčastější otázky

V čem se šablony editují?

Šablony se editují v aplikaci Canva. Tu můžete používat jak v telefonu (mobilní aplikace), tak v počítači. Není už tedy potřeba žádná další aplikace. Šablony + Canva = neomezené možnosti použití. 

Je nutné mít k editaci PRO verzi?

K editaci šablon vám bude stačit FREE verze. Pokud své podnikání ale myslíte vážně, určitě doporučuji investovat do PRO verze, která vám otevře dveře neuvěřitelných možností.  POZOR: je potřeba vytvořit v Canvě registraci.

Je možné šablonu přizpůsobit identitě mé značky?

Ano, šablonu můžete upravit dle potřeby tak, aby plně korespondovala s identitou vaší značky. Je možnost změnit barvy, nahrát vlastní fotografie, upravit fonty, duplikovat stránky apod. 

V jakém formátu mi budou šablony doručeny?

Šablony vám budou doručeny jako URL odkaz, který vás přesměruje do Canvy. Nebude chybět ani přiložený odkaz na uzavřenou FB skupinu, kde najdete různé manuály, které se šablonám v Canvě věnují. 

Pravidelné tipy a novinky na email

Chceš dostávat pravidelné tipy, informace o novinkách a bonusy, které ti pomůžou s tvorbou obsahu? Pokud alespoň jedna odpověď zněla ano, stačí když mi tady zanecháš svůj e-mail. Slibuji, že tvou e-mailovou schránku budu navštěvovat maximálně jednou týdně.