FYZICKÝ PRODUKT / DORAZÍ TI DOMŮ

Instagram plánovač

Nápady v naší hlavě mají sice neomezené možnosti, ale jakmile je přenesme na papír posouvají nás blíže k vysněným cílům. Aby se věci daly do pohybu, potřebujeme ten správný nástroj, který nám může pomoct vytěžit ze svého času maximum. Proto jsem pro tebe letos vytvořila  (tentokrát tištěný) plánovač, který ti pomůže (nejen) s instagram cíli. Vložila jsem do něj své osvědčené zkušenosti, tipy, rady a inspiraci v podobě tipů na příspěvky + CTA (výzvy k akci). 

Plánovač v číslech:
– 1 roční přehled měsíců
– 6 tipů pro lepší plánování
– 8 tipů pro optimalizaci profilu
– 24 inspirací pro tvé příspěvky
– 25 osvědčených výzev k akci (CTA)
– 52 nedatovaných týdenních listů

327 Kč

Pozor, to není všechno..

Znáš Hermioninu kabelku? Představ si plánovač jako její papírovou verzi, která má všechno, co pro správu sociálních sítí potřebuješ. Hledáš inspiraci? Je tam. Optimalizovat profil? Není problém. Zapisování dosahů s následnou rešerší? No samozřejmě… a není to zdaleka všechno. Stránek je dost a jen čekají, až je
všechny prozkoumáš. 

Nejčastější otázky

V čem se liší od jiných plánovačů?

Tvoření obsahu není jen o plánování, je o neustálém učení a hledání správné inspirace. Právě tyhle důležité věci v plánovači najdete. Není to jen pár papíru s hromadou linek a kolonek. První stránky jsou věnovány tipům ohledně optimalizace, plánování a najdete tam i inspiraci na příspěvky a 25 CTA (výzev k akci).

Je plánovač datovaný?

Není. Není tedy důvod čekat na 1. ledna, nebo nechat pár stran nepopsaným jen proto, že jste měli zrovna dovolenou. Řekněme si upřímně, že sledovaní čísel se může přehoupnout do nepříjemného stresu. Takhle si můžete dát klidně nějaký čas od plánování pauzu a prázdné stránky vás za to nebudou soudit.

Jde o pevnou vazbu, nebo je trhací?

Plánovač je založený na jednoduchosti a efektivnosti, proto je trhací. Každý týden tak začnete s čistým listem a ty staré se vám v šuplíku neztratí. Minimálně pro zapisované dosahy se je doporučuji schovat.

Je dostupný pouze v jedné velikosti?

Ano, zatím je pouze v jedné osvědčené velikosti, a to A4. Je nejpřehlednější
a pohodlně se vám tam vejdou veškeré myšlenky a nápady, které je nutné zapsat.