CANVA TEMPLATE – PREZENTACE 01

MINIMAL

V dnešním světě je vizuální komunikace klíčová pro úspěšné prezentování tvých nápadů a služeb. Tato prezentační šablona je navržena tak, aby ti pomohla vytvořit profesionální prezentaci bez potřeby designových zkušeností.

ZAHRNUTO VE VAŠEM NÁKUPU
– 13 šablon Canva prezentace 
– odkaz do uzavřené FB skupiny 

NEJLEPŠÍ ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Chci mít jistotu, že jste spokojeni! Pokud budeš mít
jakýkoliv problém, ráda ti pomohu! Stačí
jen napsat a podíváme se na to společně. 

199 Kč

Nejčastější otázky

V čem se šablony editují?

Šablony se editují v aplikaci Canva. Tu můžete používat jak v telefonu (mobilní aplikace), tak v počítači. Není už tedy potřeba žádná další aplikace. Šablony + Canva = neomezené možnosti použití. 

Je nutné mít k editaci PRO verzi?

K editaci šablon vám bude stačit FREE verze. Pokud své podnikání ale myslíte vážně, určitě doporučuji investovat do PRO verze, která vám otevře dveře neuvěřitelných možností.  POZOR: je potřeba vytvořit v Canvě registraci.

Je možné šablonu přizpůsobit identitě mé značky?

Ano, šablonu můžete upravit dle potřeby tak, aby plně korespondovala s identitou vaší značky. Je možnost změnit barvy, nahrát vlastní fotografie, upravit fonty, duplikovat stránky apod. 

V jakém formátu mi budou šablony doručeny?

Šablony vám budou doručeny jako URL odkaz, který vás přesměruje do Canvy. Nebude chybět ani přiložený odkaz na uzavřenou FB skupinu, kde najdete různé manuály, které se šablonám v Canvě věnují. 

Pravidelné tipy a novinky na email

Chceš dostávat pravidelné tipy, informace o novinkách a bonusy, které ti pomůžou s tvorbou obsahu? Pokud alespoň jedna odpověď zněla ano, stačí když mi tady zanecháš svůj e-mail. Slibuji, že tvou e-mailovou schránku budu navštěvovat maximálně jednou týdně.